Если ты ходишь по грязной дороге, ты не сможешь не выпачкать ног (с) И. Кормильцев

1 2 3 4 5 6 7

Аферист та жертва чорно-блакитного піару Валерій Писаренко

Новий президент в оточенні старих корупціонерів - так починає виглядати команда Володимира Зеленського, навколо якого активно збираються одіозні представники колишніх режимів. Втікачі олігархи і рейдери, скандально звільнені чиновники і політичні перебіжчики знову прагнуть повернутися у владу і припасти до корита. І ледь не найбільшу активність проявляє дует Валерія Писаренка і Андрія Портнова, які ведуть себе так, немов їх вже взяли на роботу в Адміністрацію.

Під час нинішньої виборчої кампанії знаходиться в бігах Андрій Портнов настільки впевнено виступав за сторону Зеленського, що склалося враження, ніби він з-за кордону координує його штаб. Але з огляду на досить скандальне минуле Портнова як одного з головних українських рейдерів, це могло лише зашкодити іміджу «зійшов з екрану Голобородько». Так що офіційним представникам команди Зеленського довелося навіть кілька разів заявити, що Портнов не має до них відношення. А ось народний депутат Валерій Писаренко хоч поки і не ховається від правосуддя, сам поспішив заявити, що розпочатий їм збір підписів за відставку спікера Андрія Парубія є його особистою ініціативою, і він не виконує доручення Зеленського.

https://youtu.be/7ogE49PzgZ0

https://youtu.be/jD1z-OezADA

І все ж, незважаючи на всі ці заяви, є об'єктивний факт фінансування виборчої кампанії Володимира Зеленського людьми, безпосередньо пов'язаними з Портновим і Писаренко, а також пов'язаних з олігархом Павлом Фуксом, який свого часу фінансував виборчу кампанію самого Писаренко.

До речі, у Фукса є друг і діловий партнер Михайло Фрідман - російський олігарх, який володіє «Альфа-груп», а раніше володів агентством «WE Patrners», яке в 2014 році запропонувало в уряд Яценюка «видних професіоналів» Наталію Яресько, Айварас Абромавичус і Олександра Квінташвілі. Сьогодні Айварас Абромавичус є членом команди Зеленського! А чи відомо вам, що коли багато років тому Яресько була начальником в компанії «Western NIS Enterprise Fund», то в її безпосередньому підпорядкуванні починав свою кар'єру молодий економіст Олександр Данилюк - ще один офіційний соратник Зеленського!

Навряд чи все це є випадковим збігом. А значить, не зважаючи на нагальні заяви про непричетність Портнова і Писаренко до команди Зеленського, їх варто мати на увазі як можливих майбутніх соратників або союзників Володимира Зеленського. До того ж їм не вперше міняти своє політичне забарвлення і перебігати в табір переможців. Але нині на арені з’явився новий персонаж Валерій Писаренко, тож познайомимося з ним ближче та що він з себе представляє.

Щасливе дитинство

Писаренко Валерій Володимирович народився 8 липня 1980 року в Новій Каховці (Херсонська область) в родині інженера-конструктора і лікаря. Варто відзначити цікавий факт: коли Валерій Писаренко, в рамках самопіару, давав журналістам інтерв'ю про своє минуле, то він багато розповідав про те, які чудові у нього були тато і мама, навіть якусь кепку вона носила - але чомусь так і не назвав їх імена та по батькові. Що це за конспірація? Звичайно, його мама померла кілька років тому, ну а як же батько? У деяких ЗМІ стверджують, що він теж «рано пішов з життя».

Довелося йти обхідним шляхом, через електронну декларацію нардепа Писаренко, де серед чотирьох сторінок «форми змін» (що це він так активно змінював?) Вдалося знайти його щорічні звіти за 2017 і 2018 роки. У ці декларації вписаний його абсолютно живий батько Писаренко Володимир Семенович, який одержує більше ніж скоромну для колишнього інженера пенсію (16 910 гривень за рік), але при цьому є засновником кількох фірм, що має 1,35 мільйона доларів (мільйон дав в борг, інше готівкою ), і отримав за рік 2,4 мільйона гривень одних тільки відсотків по вкладу в «Ощадбанку». Невже він «приховує» від журналістів це, або є щось ще?
За інформацією від «друзів дитинства» Писаренко, його батько сам був привілейованим, оскільки в 27 років отримав посаду в якомусь оборонному КБ, плюс типовий набір радянських «бонусів» - хорошу зарплату і квартиру. Втім, тепер Писаренко, згадуючи про своє дитинство, стверджує, що вони жили як «скромна радянська сім'я». Мабуть, такий висновок він робить, порівнюючи свою тодішню життя з нинішньої.

Хоча дитинство і юність Валерія Писаренко припали на важкі часи (епоха радянського дефіциту, розвал СРСР, криза 90-х), для нього вони були абсолютно безхмарними. Він не знав потреби, навчався у престижній (за мірками Каховки) школі, де став капітаном КВН і команди з волейболу. Все завдяки тому, що на початку 90-х його батько подався в бізнес, причому, за чутками, як стартовий майданчик використовував своє КБ, яке розорялося. Бізнесом, пов'язаним з медициною (чи то аптеками, то чи медичними послугами) займалася і його мама, але після її смерті він був закритий. Наскільки широко вони тоді «розкрутилися», інформації немає, але прибуток дозволяла їм відразу ж купити «ВАЗ» (поки 99% українців жили на 30 доларів в місяць) і наростити певний капитал. Грошей цілком вистачило, щоб «відкупити» сина від військкомату і відправити до Києва, вчиться в Академію адвокатури України при Київському університеті імені Шевченка (це ТОВ, засноване Спілкою адвокатів України). Там у 2002 році Валерій Писаренко отримав (або купив?) диплом юриста і відразу ж приступив до приватної адвокатської практики.

«Блакитні ялинки»

А ось далі почалися суцільні загадки. Справа в тому, що юристів у Києві вже тоді було більше, ніж двірників, і влаштуватися в адвокатську контору, яка обслуговує інтереси олігархів і можновладців було непросто - в основному, тільки по знайомству. А Валерій Писаренко не просто прилаштувався, він, за інформацією джерел SKELET-info, став партнером адвокатської контори, яка працювала на інтереси київських земельних рейдерів (і чомусь приховує її назву). В ході чого дуже тісно зблизився з Богданом Губським, який став його провідником у світ великих грошей, великої політики і великої корупції.

Аферист та жертва чорно-блакитного піару Валерій Писаренко

Губський починав свій великий бізнес в «Омета», разом з братами Суркісами, Віктором Медведчуком і Валентином Згурським. Тому і в Верховну Раду в 1998-му він обирався за списком медведчуківською СДПУ (о). У 2002-му Губський обрався вже по мажоритарному округу під прапорами блоку «За ЄдУ» («За єдину Україну!»), що ініціював чутки про його розрив з Медведчуком. З цього приводу існувало дві думки: одне стверджувало, що Губський і Медведчук дійсно посварилися, не поділивши якийсь актив, а друге передбачало, що Губський грав роль «засланого козачка» Медведчука. Спочатку його направили в кучмівський блок «За ЄдУ», а влітку 2004-го Губський раптом почав підтримувати «помаранчеву» опозицію і став «клеїтися» до Віктора Ющенка, пояснюючи це тим, що він нібито посварився з Кучмою і Медведчуком (колишнім тоді главою президентської адміністрації). Однак неприязнь «народного президента» до Медвечук була настільки сильна, що поширювалася і на його бізнес-партнерів, тому Ющенко грубо відкинув Губського. Довелося тому майже цілий рік бовтатися в політичному болоті «нейтральних центристів» Володимира Литвина, поки в кінці 2005-го Губського не підібрала Юлія Тимошенко, не гребував ніким (аби людина була з грошима).

Губський вніс дуже солідну суму в касу БЮТ, а тому на виборах 2006 року йому дісталося місце №27 у партійному списку. Але він купив і ще кілька місць для своїх людей, серед яких був і Валерій Писаренко (№75 в списку БЮТ), в свої неповні 25 років став одним з наймолодших народних депутатів. І відразу виникло питання - за які такі заслуги, ніж саме Писаренко був настільки незамінний для Губського, що той взяв його з собою в парламент? Адже навіть якби Писаренко був геніальним юристом, він цілком міг би виконувати свою роботу, максимум, в якості помічника нардепа. Хтось припустив, що причина була в «гарненькому личку молоденького юриста», і незабаром поповзли чутки про нетрадиційну орієнтацію Писаренко. Трохи пізніше, влітку 2008-го, в ЗМІ з'явилася інформація, що нібито він разом з нардепом Михайлом Соколовим з'явився на голландському гей-пляжі, і що вони нібито приїхали подивитися на знаменитий «Amsterdam Pride» (а може і взяти участь).

Аферист та жертва чорно-блакитного піару Валерій Писаренко

Можливо, це був лише наклеп недоброзичливців, проте в 2013 році громадська організація «Гей-форум України» виступила із заявою, в якому крім іншого перерахувала т.зв. «Жертв чорно-блакитного піару», серед яких назвала Губського і Писаренко (а також Ляшко, Кличко, Авакова, Яценюка). Ну а диму без вогню, як то кажуть, не буває! Зрозуміло, статева орієнтація - це не привід для дискримінації людини, особливо з огляду на «європейський вибір» України. Просто в деяких випадках вона є поясненням його раптової успішної кар'єри.

Афери Губського-Писаренко

У Верховній Раді 5-го і 6-го скликань (2006-2012) Валерій Писаренко спочатку прославився як палкий борець з гральним бізнесом. У 2006-му він зареєстрував законопроект «Про правове регулювання азартних ігор», восени 2007-го знову зареєстрував під такою ж назвою законопроект №1016-1, а в 2009-му разом з Григорієм Смітюхом створив законопроект №4268 «Про заборону грального бізнесу» - який був прийнятий Радою, ветований Президентом Ющенко, і прийнятий знову конституційною більшістю. Здавалося б, це можна було б записати йому тільки в плюс: народний обранець невпинно боровся з «гральної наркоманією», яка дійсно принесла чимало проблем. Однак, як це зазвичай водиться в стінах Ради, офіційне обґрунтування законодавчих ініціатив нардепів вельми далекі від їх істинних, корисливих намірів.

Законопроект №1016-1 передбачав «виселення» ігрових залів і казино з Києва в спеціальні заміські «гральні зони». І ось тоді-то деякі колеги Писаренко заявили, що ці «українські Лас-Вегаси» дуже хоче створити на своїх землях його шеф, соратник і бізнес-партнер Губський. А землі у Губського тоді було дуже багато, ще з 90-х років він її активно скуповував і захоплював, формуючи свої феод - в тому числі за допомогою свого кишенькового юриста Писаренко. У Київській області йому належали кілька тисяч гектарів в Фастівському, Кагарлицькому, Обухівському, Білоцерківському та Макарівському районах, плюс ще близько 15 тисяч гектарів в Черкаській та Вінницькій областях. До речі, своєю фірмою в Черкаській області розжився і Писаренко - це ТОВ «Черкассиагроленд» (ЄДРПОУ 35760925).

В основному захоплення Губського проходили гладко і тихо. Однак в 2007-му році він вирішив «кинути» відому фірму «Knauf» (виробник будматеріалів), і цей скандал набув розголосу.

Почалася ця історія з того, що в 2006 році переможцем виборів до місцевої ради Фастова став БЮТ, а його новим-старим міським головою знову став Володимир Тимофєєв, раніше вже займав це крісло в 1994-97 р.р., але достроково відправлений у відставку після судового вироку (2 роки умовно). Оновлена влада, в пошуках засобів для міської скарбниці, вирішила реалізувати (здати в оренду на 49 років) ділянку площею 45 гектарів в районі «Завокзалля». Оголосили конкурс, який навесні 2007-го виграло ТОВ «Кнауф Інсулейшн Україна» (дочірня фірма «Knauf»), що зібралося побудувати на цих гектарах цеху з виробництва будівельних сумішей та гіпсокартону. Для провінційного Фастова, на той момент страждав від безробіття і відсутності грошей, це була дуже важлива інвестиція. Але її відразу ж перекреслили Губський і Писаренко.

Вони тут же заблокували підсумки конкурсу. Писаренко діяв за юридичною лінії, опротестовуючи конкурс через суд, а також розв'язавши «екологічний скандал» (стверджуючи, що будівництво заводів зашкодить довкіллю), Губський же почав «нагинати» міськрада і мера - спочатку через своїх «смотрящих», потім особисто. Їх вимогою було проведення нового конкурсу за участю київських фірм «Ріал Інвестмент» і «Тіко Лтд», і херсонської фірми «Штиль», контрольованих Губським і Писаренко. За великим же рахунком, вони претендували на весь район «Завокзалля», а також на ще кілька значних ділянок земель, які Губський вимагав вивести з розряду сільськогосподарських. За заявою Володимира Тимофєєва, в цілому Губський хотів роздобути в Фастові та околицях районі майже півтори тисячі гектарів землі! Діяли вони дуже нахабно, не приховуючи своїх намірів захопити всю вільну нерухомість в районі (включаючи території колишніх військових містечок, що закрилися дитсадки і школи).

Аферист та жертва чорно-блакитного піару Валерій Писаренко

Коли Тимофєєв затявся, Губський і Писаренко ініціювали його відставку. При цьому вони то стверджували, що Тимофєєв «зек і корупціонер», то заявляли, що він психічно хворий і його місце у відповідній установі. Потім депутат міськради Іван Неживий (людина Губського) вступив в конфлікт з Тимофєєвим, звинувачуючи мера у хабарництві, справа дійшла до рукопашної - і Неживий подав на Тимофєєва в суд за «завдання тілесних ушкоджень» (позов курирував Писаренко). Суд визнав Тимофєєва винним, але відразу ж і амністував. Після чого міськрада, перебуваючи під тиском Губського і Писаренко, відправив Тимофєєва у відставку. У відповідь Тимофєєв звернувся за захистом до депутата-регіонала Валерія Бондика, почалося протистояння, і в Фастів прийшла смута: менш ніж за рік (2007-2008) там змінилися чотири в.о. міського голови!

Джерело матеріалу: skelet-info.org

Следите за нашими обновлениями в социальных сетях: Facebook, Twitter , Google + и LiveJournal.
читайте также

Александр Абдуллин и двойное дно  Тимошенко. ЧАСТЬ 2

От Кучмы до Тимошенко

Указы об отмене разбирательств касательно многочисленных махинаций в компаниях «Интергаз», а также «Укргазбанк» распространялисьс верхних слоёв правления, где Александр Волков создавал новейшие программы для политического продвижения Леонида Кучмы. В проекте, по мимо самого Волкова, также участвовали Медведчук и Александр Абдуллин.

Аферист та жертва чорно-блакитного піару Валерій Писаренко ЧАСТИНА 2

Варто відзначити, що це тільки один представлений випадок з маси інших за участю Губського-Писаренко в київській місцевості. Однак у минулого приятеля Медведчука та Сурскісів земельні маєтки розкидані по різних областях. Про спосіб їх отримання можна тільки здогадуватись.

Как Фирташ с россиянкой разгромили ультраправых Австрии

Австрия погрузилась в небывалый ранее скандал политического характера, плюс к тому же с «русским привкусом» .

Во внимание двух престижных германских изданий попал компромат в качестве видео, на котором чётко можно понять действие лидеров FPÖ (австрийской ультраправой политической партии свободы), что занимает место в правительственной верхушке ассоциации.

Заслуженный фабрикант судебных экспертиз Украины Александр Рувин

Рувин Александр Григорьевич - отъявленный аферист, профессор мошеннического дела, а ни какой не доктор, тем более не имеющий абсолютно никакого отношения к генеральскому составу правоохранительных органов. Все награды его муляж!

Страницы

FB twiter LJ rss

Блог

Это что, простите, за бред в интервью Генпрокурора? На складах рынка «7 километр» сто тысяч тонн ткани. Серьезно? Сто тысяч?! Вообще такое количество украинская легкая промышленность использует за год. Спрашивается сразу два вопроса. Первый – нахрена загонять это ненужное громадное количество ткани на один рынок сразу? Второй – как это вообще там поместилось? Юрий Витальевич, вы вот это серьезно или в порядке бреда? Вас грубо подставили те, кто готовил материалы. Увольняйте идиотов, дальше будет только хуже...
Читать больше