Если ты ходишь по грязной дороге, ты не сможешь не выпачкать ног (с) И. Кормильцев

1 2 3 4 5 6 7

Людина часів президентства Віктора Януковича Нуруліслам Аркаллаєв та друг чинного глави держави Петра Порошенка Ігор Кононенко знову обікрали державу. Цього разу справа стосується ядерного сектору. Державною часткою в проекті спільного виробництва ядерного палива з Російською Федерацією та Казахстаном ПАТ «Спільне україно-казахстансько-російське підприємство з виробництва ядерного палива» заволоділо ТОВ «Вайс трейд». Про це стало відомо завдяки оприлюдненим даним Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України або Stock market infrastructure development agency of Ukraine (SMIDA).

Щоправда відкрили цю інформацію майже за рік після того, як була проведена афера. Фонд державного майна України ще в серпні 2017 року продав на аукціоні 33% акцій «СП УкрТВЗ» за 47,8 мільйонів гривень. А майже рік потому, в липні 2018 року, «SMIDA» відкрила дані про власників акцій підприємства. І лише тоді громадськість дізналася, що частка акцій Фонду держмайна перейшла до товариства «Вайс трейд». Решта акціонерів лишилися – АТ «Національна атомна компанія «Казатомпром» (Казахстан) та російське АТ «ТВЕЛ».

Згідно із документами, компанія, якій держава віддала свою частку в проекті спільного виробництва ядерного палива з Росією та Казахстаном, записана на мешканця Горішніх Плавнів на Полтавщині Андрія Карімова. Засновником «Вайс трейду» був Денис Волобуєв. Компанія займається здебільшого торгівлею твердим, рідким та газоподібним паливом. Під час позачергових зборів «СП УкрТВЗ» від нового акціонера обрали до наглядової ради одіозних і відомих в кримінальних колах людей Леоніда Крючкова та Нуруліслама Аркаллаєва на чолі із Сергієм Тронем.

Крючков

Крючков – це людина з команди Президента. Відомо, що його «просуванням» займається бізнес-партнер і максимально наближена до Петра Порошенка людина, перший заступник голови парламентської фракції БПП у Верховній Раді Ігор Кононенко. Саме Крючкова та його брата соратник глави держави лобіював у державні енергопідприємства, зокрема до ДЗІФ «Укрінмаш», що входить до концерну «Укроборонпром».

Кононенка

Самого Кононенка не одноразова підозрювали в декларуванні недостовірних даних. Мільйонер фіксує зовсім мізерні, як для такого розкішного життя, статки. Його називають «сірим кардиналом» в оточенні Президента.

А от братів Крючкових називають «шакалятами» українського бізнесу.

Крючков

Дмитро Крючков на чолі своєї компанії «Енергомережа» займався розкраданням грошей обленерго. Національне антикорупційне бюро України вже відкрило проти нього справу. Йому інкримінують нанесення збитків у розмірі 346 мільйонів гривень. Але сам бізнесмен-махінатор втік до Німеччини.

Наразі чекає на екстрадицію до України. Коли він був на посаді заступника губернатора Рівненщини, зазіхнув на місцеву АЕС. Крім того, разом зі спільниками, він захопив ВАТ «Управління будівництва Хмельницької АЕС.

Щодо Леоніда Крючкова, то він часто відвідує Адміністрацію Президента. Під прикриттям Порошенка Крючков займається брудним бізнесом, зокрема в Миколаївському порту, де володіє та має у співволодінні низку компаній. І тут можна простежити ланцюжок, за яким здійснюються оборудки з дозволу та з безпосередньої зацікавленості очільників поліції. Одна з фірм Крючкова – ТОВ «Портосервіс-Миколаїв» – половину зароблених 2017 року грошей, а це 10 мільйонів гривень, відправила на рахунок компанії «Елітбудгруп». Остання опосередковано пов’язана із заступником голови Національної поліції України Ігорем Купранцем.

Людина Порошенка і «регіонал» «відхопили» у держави ядерний шматок

Журналісти з’ясували, що впливовий поліцейський має стосунок до фірми «Альфа Безпека», яка охороняє пропускні пункти в морському торговельному порту Миколаєва.

Робив бізнес Крючков за сприяння колишнього народного депутата України Віталія Яреми. Тоді помічником нардепа був нинішній голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко, який допомагав Леоніду вести портовий бізнес. До «Авант-банку», співвласником якого був Савченко, перевели зарплатні рахунки працівників Генеральної прокуратури, коли її очолив Ярема. Таким чином ще один слід кримінальних афер привів до ГПУ. Леонід Крючков як бенефіціар компанії «Бейрок Файненс Лімітед» був дотичним до нерухомості родини колишнього заступника Генерального прокурора Віталія Яреми Анатолія Даниленка. Ще одна компанія, яка пов’язувала його з Яремою, – ТОВ «Грандіс Інвестментс», де Крючков мав частку і офшори. Саме ця компанія причетна до забудови Сінного ринку в Києві, де запланували звести 14 багатоповерхівок від 9 до 22 поверхів. Нині діяльність ТОВ припинена. Ярема зараз – заступник керівника Київської обласної організації БПП Ігоря Кононенка. Крім того, Крючков відомий тим, що замовив у Великої Британії для України сумнозвісну партію старих броньовиків «Саксон», придатних для залякування лише африканських зулусів.

Саксон

Тепер про іншу одіозну персону. Відомий в бандитських колах, донецький кримінальний авторитет Нуруліслам Аркаллаєв, на прізвисько «Нурік».

Нуруліслам Гаджийович

Нуруліслам Гаджийович – Президент Федерації дзюдо Донецької області. Майстер спорту з дзюдо і самбо. Переможець та призер чемпіонатів України. Народний депутат України. Народився 19 січня 1961 року в Дагестані. Відомий бандит. У 90-х роках серед оперативних розробок МВС було й прізвище Аркаллаєва.

Розыск

Один із наближених до олігарха Ріната Ахметова людей, він проводив афери в горілчаних справах разом із екс-керівником МНС Віктором Балогою. Незабаром вони створили кримінальний закарпатсько-донецький тандем. Група Льовочкіна лобіювала входження команди Балоги до влади. З приходом Балоги до МНС почався вихід звідти представників антагоністичного Льовочкіну угруповання Анни Герман. Не допоміг й обід Герман та Балоги в ресторані.

Людина Порошенка і «регіонал» «відхопили» у держави ядерний шматок

У середині 2000-х Аркаллаєв вважався одним із найбагатших людей в Донецьку. Він разом із Кононенком просунув своїх людей до влади в місті. Після цього Донецьк розграбували та розорили. Тисячі людей виїхали з міста. Він був народним депутатом України від «Партії регіонів». Кримінальну кар’єру починав як пересічний рекетир, потім очолив одну з впливових угруповань Донецька. А в парламенті він відомий як злісний прогульник та бандит.

бандит

Балога постачав їм контрабандний угорський «Абсолют», натомість отримував дешеву горілку і липовий «Абсолют». Крім того, саме прикордонні склади Балоги давали можливість донецьким виробникам відправляти свій товар на експорт в Росію. До речі, співзасновники СП – російські бізнесмени з Петербурга. Схема, до речі, була під контролем легендарного Семена Могилевича.

Балога постачав

Пов’язують Балогу і з вбивством в лютому 2009 року в Ужгороді бізнесмена, вихідця з Донецька, Олега Грузіна. Крім того, Балога пов’язаний і з іншим кримінальним авторитетом, який наразі перебуває при владі.

Дружина його сина Андрія

Дружина його сина Андрія – племінниця екс-міністра оборони України, а нині голови Управління Державної охорони Валерія Гелетея. Едіта Гелетей із чоловіком постійно вихваляються в соцмережах фотографіями розкішного життя. Нагадаємо, Андрій – мільйонер, власник цегельного заводу і торгово-розважального центру.

А от Валерія Гелетея називають пішаком в руках Балоги, який є частиною його кримінального угруповання. Відомо, що Гелетей тривалий час підтримував неділові дружні стосунки з особами кавказької національності, активними членами та лідерами ОЗУ м. Києва та Київської області, серед них відомі лідери: Кисіль Володимир Карпович, Совлохов Борис Сосланович (помер 2004 р.), яких знає особисто, та з членами ОЗУ Прища і Татарина. Дружить та виконує доручення Нестора Шуфрича, а також Дмитра Табачника. Гелетей лобіював виділення земельних ділянок під будівництво автозаправних станцій компанії «ТНК-ВР Україна», за що регульярно отримував незаконну грошову винагороду. А на посаді начальника Управління оперативного спостереження МВС України Гелетей займався різними фінансовими махінаціями. У жовтні 2004 року він незаконно привласнив кошти через «Благодійний фонд правоохоронних органів».

У діях Гелетея міститься наявний склад злочину передбачений ч. 5 ст. 190 КК України, тобто фальсифікація відомостей щодо майнового стану з метою отримання житла. Злочинними діями Гелетея комунальній власності міста Києва завдано збитків на суму понад 2,5 млн грн.

Тепер до ядерної галузі. Через тендери в Міністерстві оборони та «Укрзалізниці» за часів президентства Віктора Януковича Аркаллаєв вивів через фірму «Екоойл» щонайменше 2,37 мільярди гривень за завищеними цінами. Працював він спільно з братом Романом та давнім бізнес-партнером і колишнім своїм помічником, а нині обраним головою наглядової ради СП «УкрТВЗ», Сергієм Тронем.

Раніше Тронь займав посаду віце-президента Київської міської федерації боксу. Його змінив Олександр Ліщенко. А це колишній партнер вже загаданого Савченка по «Авант-Банку». Ліщенко відомий в кримінальних колах як «Ліча» – власник Троєщинського ринку в Києві. У 1990-х починав свою кримінальну кар’єру під крилом легендарного бандита Валерія Прищика на прізвисько Прищ. Спеціалізувався на рекеті та контролі базарної торгівлі. 2003 року його партнера Прищика знайшли розстріляним у Києві.

партнера Прищика знайшли розстріляним у Києві

Міністерству не вдалося розкрити справу. І за «дивним» збігом в Управлінні МВС Києва працював тоді Олексій Савченко, а очолював відомство Віталій Ярема.

Міністерству не вдалося розкрити справу. І за «дивним» збігом в Управлінні МВС Києва працював тоді Олексій Савченко, а очолював відомство Віталій Ярема.

Останній був генпрокурором України всього вісім місяців – з червня 2014 до лютого 2015 року. Прославився «нерозслідуванням» справ щодо вбивств активістів під час Революції Гідності.

Савченка

Щодо Савченка, то певний час він був начальником управління безпеки банку «Персональний комп’ютер». А коли банк 2004 року перейменували в «Родовід», то став заступником голови правління. Фінансову установу контролював Юра Єнакієвський, а потім її передали на баланс держави.

Важливим є російський слід у співпраці цих кримінальних авторитетів. 2017 року Аркаллаєв і Тронь були серед ймовірних покупців «Промінвестбанку», яким в Україні володіє російський «Внєшекономбанк». Згідно з розслідуванням українських журналістів, частка «СП УкрТВЗ» власникам компанії «Вайс трейд» потрібна для перепродажу. Зацікавленість в будівництві заводу з виробництва ядерного палива в Україні проявила китайська «China Nuclear Fuel Corporation». У червні вона запросила українську сторону обговорити це питання. Зазначимо, «СП УкрТВЗ» володіє ексклюзивною документацію в цій галузі.

Автор материала: Євген Костенко

Источник: HPiB.life

Следите за нашими обновлениями в социальных сетях: Facebook, Twitter , Google + и LiveJournal.








читайте также

Александр Абдуллин и двойное дно  Тимошенко. ЧАСТЬ 2

От Кучмы до Тимошенко

Указы об отмене разбирательств касательно многочисленных махинаций в компаниях «Интергаз», а также «Укргазбанк» распространялисьс верхних слоёв правления, где Александр Волков создавал новейшие программы для политического продвижения Леонида Кучмы. В проекте, по мимо самого Волкова, также участвовали Медведчук и Александр Абдуллин.

Аферист та жертва чорно-блакитного піару Валерій Писаренко ЧАСТИНА 2

Варто відзначити, що це тільки один представлений випадок з маси інших за участю Губського-Писаренко в київській місцевості. Однак у минулого приятеля Медведчука та Сурскісів земельні маєтки розкидані по різних областях. Про спосіб їх отримання можна тільки здогадуватись.

Как Фирташ с россиянкой разгромили ультраправых Австрии

Австрия погрузилась в небывалый ранее скандал политического характера, плюс к тому же с «русским привкусом» .

Во внимание двух престижных германских изданий попал компромат в качестве видео, на котором чётко можно понять действие лидеров FPÖ (австрийской ультраправой политической партии свободы), что занимает место в правительственной верхушке ассоциации.

Заслуженный фабрикант судебных экспертиз Украины Александр Рувин

Рувин Александр Григорьевич - отъявленный аферист, профессор мошеннического дела, а ни какой не доктор, тем более не имеющий абсолютно никакого отношения к генеральскому составу правоохранительных органов. Все награды его муляж!

Страницы

FB twiter LJ rss

Блог

Это что, простите, за бред в интервью Генпрокурора? На складах рынка «7 километр» сто тысяч тонн ткани. Серьезно? Сто тысяч?! Вообще такое количество украинская легкая промышленность использует за год. Спрашивается сразу два вопроса. Первый – нахрена загонять это ненужное громадное количество ткани на один рынок сразу? Второй – как это вообще там поместилось? Юрий Витальевич, вы вот это серьезно или в порядке бреда? Вас грубо подставили те, кто готовил материалы. Увольняйте идиотов, дальше будет только хуже...
Читать больше