Если ты ходишь по грязной дороге, ты не сможешь не выпачкать ног (с) И. Кормильцев

1 2 3 4 5 6 7

На даний момент міліція проводить заходи щодо з’ясування місця перебування Антоніна Догнала, лідера незареєстрованої релігійної групи, відомої як «Підгорецькі отці», Українська правовірна греко-католицька церква, або ж «догналіти».

Про це ZAXID.NETу коментарі 2 жовтня сказав начальник міграційної міліції Львівщини Василь Логін.

За його словами, після судового рішення 7 вересня міліція декілька разів викликала Антоніна Догнала для добровільного видворення з території України, однак він не з’явився.

«Його неодноразово запрошували до нас. Потім перевіряли за місцем проживання – він там не проживає», - зазначив правоохоронець.

На даний момент, за словами Василя Логіна, вирішується питання про затримання Антоніна Догнала з метою примусової депортації.

Водночас правоохоронець не виключив, що Догнал вже залишив територію України. В такому разі його не пропустять назад на територію України.

Нагадаємо, про те, що лідер УПГКЦ Антонін Догнал внаслідок нападу на жінку та опір працівникам міліції при затриманні має сплатити штраф в розмірі 51 грн і покинути територію України в ГУ МВС у Львівській області повідомили ще в липні минулого року.

Втім, на відповідне рішення Антонін Догнал подав позов у суд. У задоволенні його вимог Львівський окружний адміністративний суд відмовив 7 вересня цього року.

Зазначимо також, що Архієпископ Львівський Ігор Возьняк на прес-конференції 29 березня оприлюднив офіційну заяву ватиканської Конгрегації у справах віровчення, згідно з якою Святий Престол католицької церкви повністю відмежовується від секти Догнала, відомої як «Підгорецькі отці».

ZAXID.NET

Следите за нашими обновлениями в социальных сетях: Facebook, Twitter , Google + и LiveJournal.
читайте также

Заслуженный фабрикант судебных экспертиз Украины Александр Рувин

Рувин Александр Григорьевич - отъявленный аферист, профессор мошеннического дела, а ни какой не доктор, тем более не имеющий абсолютно никакого отношения к генеральскому составу правоохранительных органов. Все награды его муляж!

Руководитель аннексированного Крыма Сергей Аксёнов, его родственники и их нажитое имущество в Москве

По семье Аксёнова, который на сегодняшний день является руководителем Крыма после его аннексии, провели разбирательство касательно причины стремительного обогащения. Все разбирательства были опубликованы изданием The Insider.

Страницы

FB twiter LJ rss

Блог

Это что, простите, за бред в интервью Генпрокурора? На складах рынка «7 километр» сто тысяч тонн ткани. Серьезно? Сто тысяч?! Вообще такое количество украинская легкая промышленность использует за год. Спрашивается сразу два вопроса. Первый – нахрена загонять это ненужное громадное количество ткани на один рынок сразу? Второй – как это вообще там поместилось? Юрий Витальевич, вы вот это серьезно или в порядке бреда? Вас грубо подставили те, кто готовил материалы. Увольняйте идиотов, дальше будет только хуже...
Читать больше